Wasze śluby


Oferty:
Ciasta, Torty
Dekoracje ślubne
Domy Weselne
Foto-Video
Fryzjerzy
Garnitury Ślubne
Inne
Jubilerzy
Kwiaciarnie
Aga-Artis
Poczta Kwiatowa
Muzyka
Pojazdy do ślubu
Salony Kosmetyczne
Sklep ślubny
Suknie Ślubne
Zaproszenia

Zaloguj:

Poczta Kwiatowa
Strona WWW:
Telefon: +48228289595
E-mail:

Poczta Kwiatowa jest liderem na rynku doręczania kwiatów do klienta. Należymy także do międzynarodowej sieci Interflora, dzięki czemu wysyłamy kwiaty na cały świat.
 
W naszej ofercie ważne miejsce zajmują propozycje ślubne. Proponujemy bogaty wybór kwiatów na ślub i zaręczyny. Przygotowujemy także kosze prezentowe dla rodziców Pary Młodej i bukiety gratulacyjne.
 
Zajmujemy się także przygotowywaniem niezwykłej oprawy zaręczyn. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy zaręczyny przez internet. Wśród naszych propozycji można wybrać gustowny pierścionek zaręczynowy, bukiet kwiatów a także butelkę doskonałego szampana.

Poczta Kwiatowa to gwarancja usług najwyższej jakości. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta oraz wygodne sposoby składania zamówienia: telefonicznie, faksem lub za pośrednictwem strony internetowej.
  • Currently 0.00/6

Wasza ocena: 0.0/6 (Ilość głosów: 0)

Popularność linku:

Wasze opinie:

Aby komentować musisz być zalogowany.


W momencie kontaktu z wybraną przez siebie firmą prosimy o grzecznościowe podanie, iż kontakt znaleźli Państwo na wortalu: wesele.chelm.pl. W ten sposób firmy dowiedzą się, że ta forma reklamy jest skuteczna. Dziękujemy!

[ ...powrót na stronę główną... ]
© 2007-2020 Pierwszy Chełmski Wortal Ślubno-Weselny. Ślub i Wesele w Chełmie - www.wesele.chelm.pl